The Spirit of OM

Bio energetické oblečení podle feng-shui

The Spirit of OM, je vyrobené z biologic-ké bavlny podle principů feng-shui.

  •  harmonizuje tok energie v těle
  •  udržujte pozitivní energetické pole
  •  omezuje ztráty energie díky elektrosmogu
  •  chrání auru

Harmonizační účinky kamenů 

Pro posílení harmonizačních účinků výrobků, jsou vlákna ošetřena mikročásticemi turmalínu. Tento nerost je znám pro své silné ochranné a harmonizační účinky, pohlcuje negativitu, odstraňuje stres, propojuje, čistí a harmonizuje čakry.


Člověk je zaměřený na zdraví

Od počátku věků, je pozornost člověka zaměřena na zachování si zdraví, pohody a radostného života. V dnešní 

Citlivý přístup při výrobě

Výrobce velmi silně dbá na dodržování trvale udržitelných principů v celém postupu výroby. Používá suroviny pocházející z Evropy, samotná výroba se odehrává v Turecku a Řecku. Všichni, kdo se podílejí na výrobě pracují ve feng-shui prostředí, aby byly dodrženy ty nejlepší pracovní podmínky pro vznik těchto výrobků.

Kameny růženínu a ametystu jsou pak použity při výrobě ručníků županů. Jsou všity do rohů ručníků a lemů županů, čímž zvýší harmoni-zační efekt při jejich nošení a použití.


době plné stresu, je tato potřeba mnohem silnější. Základním cílem učení feng-shui je vytvořit harmonii s vyrovnanou energií, zdraví a úspěšně orientované prostředí v domě nebo pracovišti.Oblečení The Spirit of OM je praktická cesta, jak přinést energii feng-shui do svého života každý den. Lidské tělo má velmi silnou schopnost k regeneraci, kterou tímto oblečením podpoříme. Oblečení posiluje naši auru a tok životní energie.

Symboly čaker, květ života, OM

Každý kousek je doplněn o symboly nebo výšivky, které dodají oblečení osobitou jedinečnost a posilují celkový pocit klidu a pohody.

Kolekce dámské i pánského oblečení the Spirit of OM je při-pravena na každou příležitost, jako je sport a volný čas, od-počinek, jóga, meditace, Qi Gong, Tai Chi a další.


Velmi dobře jej využijí i maséři, trenéři, terapeuti, kterým pomáhá v udržení si vlastní energie při procedurách.

 

Celou kolekci doplňují ručníky, osušky, župany a ložní prádlo.

 

Pečlivá kvalita zpracování jednotlivých modelů již jen mile překvapí.

 

 Všechní výrobky Spirit of OM můžete si objednat v naším webshopu www.bioboutique.cz