Pod pokličkou

BonaNaturu jsme založili  jako rodinnou společnost (manželé Dita a Heinz Lynerovi) v roce 2003. 

 

Na naší cestě jsme zažili úspěchy i výzvy, vždy jsme šli dál. Dnes se snažíme přispět svým dílem k obchodu, který je etický pro všechny v jeho řetězci. Vybíráme si k obchodování výrobky té nejvyšší kvality v oblasti bio, známe osobně všechny, kteří těmto výrobkům vdechují život a připadáme si, jako součást veliké rodiny.

 

Vážíme si své svobody, která se poutá s vědomou odpovědností. Máme radost z naší práce a věříme, že je to cítit všude tam, kam se „naše“ výrobky dostanou.

   Naše rodina

Heinz Lyner  otec společnosti a jednatel
Své celoživotní zkušenosti z různých vedoucích pozic úročí nyní „doma“. Má rád život i dobré víno a užívá si možnost vést vlastní firmu s radostí a nadhledem.

Miluje Austrálii, a proto se stará o australskou kosmetiku z květin Zuii Organic v EU i východní Evropě, která je jeho srdeční záležitostí.

 

Dita Lyner  matka společnosti a jednatelka
Stará se o to, aby byla ve firmě pohoda, klid a lidé byli spokojeni. Vnáší do jejího vedení své zkušenosti z praxe kundaliní jógy a její šíření je jejím posláním. Při své práci se nechává vést intuicí a svým srdcem. Je to matka, která pečuje o své dítě s láskou.